unnamed.jpeg

VI LEVERERAR KVALITÉ

kl%25C3%25B6vern_00000_edited_edited.png

KONTAKTA OSS

VI LEVERERAR KVALITÉ

Hos oss på Mark & Fastighetsservice jobbar alla under ett och samma tak, vi är ett lag och vi hjälps åt för att uppnå allra högsta kundnöjdhet i varje projekt vi tar oss an. Vi vill göra det enkelt för dig som kund, därför har vi samlat all hjälp du behöver under ett telefonnummer.

Besöksadress: Rigavägen 6 , 393 56 Kalmar

VI PÅ KONTORET

VD/Grundare

Daniel Jonsson

Jonsson@markfastighetsservice.se

073 - 152 36 79

Daniel.jpg
Daniel.jpg

Vice VD/Verksamhetschef

Tobias.jpg
Tobias.jpg

Tobias Johansson

Tobias@markfastighetsservice.se

070 - 362 38 83

Driftansvarig

Arbetsledare Trädgård

Ekonomi

Agnes Fonseca

agnes@markfastighetsservice.se

070 – 983 83 67

Agnes.jpg
Agnes privat_edited_edited.jpg

Arbetsledare Lokalvård

Erik.jpg
Erik.jpg

Erik Bjursell

Bjursell@markfastighetsservice.se

072 - 741 22 10

Malin Håkansson

malin@markfastighetsservice.se

073 – 501 13 42

Malin.jpg
Malin.jpg

Camilla Jonsson

Camilla@markfastighetsservice.se

072 - 569 22 10

Camilla.jpg
Camilla.jpg

Arbetsledare Fastighetsservice

John.jpg

John Romin

john@markfastighetsservice.se

070 - 527 22 10

Arbetsledare Mark/Anläggning

Edward Pockar

edward@markfastighetsservice.se

070 – 877 63 77

Edward.jpg
Edward.jpg
Kontaktforumlär
Kontakta oss

Tack för ditt meddelande!