unnamed.jpeg

VI LEVERERAR KVALITÉ

kl%25C3%25B6vern_00000_edited_edited.png

KONTAKTA OSS

VI LEVERERAR KVALITÉ

Hos oss på Mark & Fastighetsservice jobbar alla under ett och samma tak, vi är ett lag och vi hjälps åt för att uppnå allra högsta kundnöjdhet i varje projekt vi tar oss an. Vi vill göra det enkelt för dig som kund, därför har vi samlat all hjälp du behöver under ett telefonnummer.

Besöksadress: Rigavägen 6 , 393 56 Kalmar

VI PÅ KONTORET

VD/Grundare

unnamed (1).jpg

Daniel Jonsson

Jonsson@markfastighetsservice.se

073 - 152 36 79

Vice VD/Verksamhetschef

Tobias Johansson

Tobias@markfastighetsservice.se

070 - 362 38 83

unnamed (3).jpg

Driftansvarig

Arbetsledare Trädgård

Ekonomichef

unnamed%2520(5)_edited_edited_edited.jpg

Magnus Duned

magnus@markfastighetsservice.se

070 – 370 16 74

Arbetsledare Lokalvård

unnamed (2).jpg

Erik Bjursell

Bjursell@markfastighetsservice.se

072 - 741 22 10

unnamed%252520(4)_edited_edited_edited.j

Malin Håkansson

malin@markfastighetsservice.se

073 – 501 13 42

unnamed.jpg

Camilla Jonsson

Camilla@markfastighetsservice.se

072 - 569 22 10

Arbetsledare Fastighetsservice

20210331_103258_edited.jpg

John Romin

john@markfastighetsservice.se

070 - 527 22 10

Arbetsledare Mark/Anläggning

1615795224024_edited.jpg

Edward Pockar

edward@markfastighetsservice.se

070 – 877 63 77

Kontaktforumlär
Kontakta oss

Tack för ditt meddelande!